Kentsel Dönüşüm Projeleri kapsamında danışmanlık ve yönetim hizmetleri veren RED Gayrimenkul Geliştirme Yönetimi A.Ş., İzmir Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü’nde kardeş şirketi PY Uluslararası Danışmanlık A.Ş. ve Fransız iş ortağı Egis International ile birlikte, yetkililerinin konuşmacı olarak yer aldığı bir bilgilendirme semineri düzenledi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vek. Sn. Muhittin Selvitopu Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü Daire Başkanı Sn. Suphi Şahin, Nazım Plan Şube Müdür Yardımcısı Sn. Seha Özmen ve Zemin İnceleme Deprem ve Afet İşleri Şube Müdürü Sn. Sevgi Gür başta olmak üzere, ilgili birim yönetici ve uzmanlarının da aralarında bulunduğu yaklaşık 70 kişilik katılımcı grubu ile düzenlenen seminerde; Türkiye ve yurtdışından örnekler ile Kentsel Dönüşüm projeleri ve uygulamaları hakkında bilgi verildi.

Yarım gün süren sempozyumda, yerli ve yabancı uzmanlar tarafından Kentsel Dönüşüm Projeleri geliştirme ve uygulama süreçlerinde, kent ölçeğinde bütünsel yaklaşım, sonuca en doğru şekilde ulaşmada uzmanlaşma ve multi-disipliner çalışmanın önemi vurgulanırken, kentsel dönüşüm projelerinin metodolojisi, yöntemler ve ileri teknolojiler ile ilgili bilgiler verilip, yurtiçi ve yurtdışı örnekler sunuldu.

İzmir kentsel Dönüşüm izmir kentsel dönüşüm

bottom
Web Site Tasarm & Uygulama Mavi-Mart