PYOfis; ofis tasarımı, fit-out ve dekorasyon projelerinde farklı bir uzmanlıkla “fikirden işletmeye tek sorumluluk noktasından” bu iddialı sürecin en hızlı ve en ekonomik şekilde çözülebileceği kurumsal çözümler sunuyor.

www.PYOfis.net şirketinize uygun ofisi aramaktan, ofis alanınızı hesaplamaya, ofinizin dekorasyon maliyetinden toplam yatırım maliyetiniz içindeki payını hesaplamaya kadar ihtiyaç duyabileceğiniz  her türlü bilgiyi “online” sağlamanın yanı sıra, sizi en kısa sürede hedefinize ulaştıracak organizasyonel desteği verebilecek şekilde yapılandırıldı..

PYOfis Ekibinin devam eden Fit-Out Projelerinden bazıları şunlar:

Turkcell Genel Müdürlük Binası Renovasyonu

Türkiye’nin ilk GSM operatörü olan Turkcell, İstanbul’un merkezi Taksim-Beyoğlu’nda yer alan Genel Müdürlük Binasını Ağustos 2013 te başlayan renovasyon süreciyle daha modern ve konforlu ofislerle donatmayı hedefliyor. İstiklal ve Tepebaşı Plaza olarak adlandırılan 2 ayrı binadan oluşan ve yaklaşık 13.500 m2 alana sahip ofislerde renovasyon süreciyle paralel olarak günlük rutin çalışma aksamadan devam ediyor.

Proje Yönetim (PY Consulting International) bu süreçte çalışanların mümkün olan en az şekilde etkilenmesini sağlamak amacıyla Uygulama Süpervizyon ve Koordinasyon sürecini yönetiyor.

Müşteri :Turkcell
Tasarımcı :GMW Mimarlık A.Ş.
Proje Süresi :18 Ay-Devam ediyor.
Proje Alanı :13.500 M2

Odeabank Şube Yapılanması

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından 15 yıl aradan sonra ilk kez sıfırdan banka kurma izni alan 49. banka olan Odeabank Lübnanlı Bank Audi Grubu’na ait. İlk şubesini 1 Kasım 2012’de Maslakta açan Odeabank Nisan 2014 itibariyle ulaştığı 43 şube sayısıyla hızlı bir büyüme hedeflediğini Türk kamuoyuna ispatlıyor. Şubelerinde kullandığı son teknoloji iletişim araçları ve şık dekorasyonuyla öne çıkan Odeabank en gözde noktalarda şube açmaya devam ediyor.

Proje Yönetim (PY Consulting International) bu süreçte tüm Türkiye’de Tasarım Koordinasyon, Zaman ve Maliyet Yönetimi, Uygulama Süpervizyon ile Koordinasyon süreçlerini yönetiyor.

Müşteri :Odeabank Tasarımcı : ‘I-am’ İstanbul
Proje Süresi :2013-Devam ediyor.
Proje Alanı :300-1500 m2 arası şubeler

Finansal Kurumlar Birliği Ofis Relokasyonu

25 Temmuz 2013 tarihinde kurulan Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Birliği, 33 Finansal Kiralama, 76 Faktoring ve 13 Finansman şirketi olmak üzere toplam 122 Finansal Kurumdan oluşuyor. Üç sektörü tek çatı altında toplamak üzere kurulan Birlik Genel Merkezini Levent Özdilek River Plaza’da konumlandırıyor.

Proje Yönetim (PY Consulting International) bu süreçte İhale Yönetimi, Zaman ve Maliyet Yönetimi, Uygulama Süpervizyon ve Koordinasyon süreçlerini yönetiyor.

Müşteri :Finansal Kurumlar Birliği
Tasarımcı : MuuM Mimarlık
Proje Süresi :3 Ay-Devam ediyor.
Proje Alanı :850 m2

Sırmagrup Ofis Relokasyonu

Grup ortaklarının içecek sektöründeki deneyimi 1950′ li yıllara dayanan Sırmagrup, 1991 yılında doğal maden suyu, 2002 yılında ise doğal kaynak suyu ile faaliyete başlamıştır. Ülke genelinde geniş bir bayii ve lojistik organizasyonu bulunan firma, dünya genelinde 35 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Dünya devi Danone’nin firmanın % 50.1’ini satın almasıyla daha da güçlenen Sırmagrup, Genel Müdürlük Ofisini Ataşehir’de E5 ve TEM çevreyollarının kesiştiği yerde bulunan Breeam sertifikalı Büyükhanlı Plaza’da konumlandırıyor.

Proje Yönetim (PY Consulting International) bu süreçte Tasarım Firması Seçimi, Tasarım Koordinasyon, İhale Yönetimi, Zaman ve Maliyet Yönetimi, Saha Süpervizyonu ve Koordinasyon süreçlerini yönetiyor.

Müşteri :Sırma Grup
Tasarımcı :MuuM Mimarlık & Ali Türker Mimarlık
Proje Süresi :5 Ay-Devam ediyor.
Proje Alanı :1.250 m2

bottom
Web Site Tasarm & Uygulama Mavi-Mart