Ocak 2013 tarihi itibariyle bağımsız ve kardeş danışmanlık şirketi olarak kuruluşu tamamlanan PY Consulting International’in global lansmanını Türkiye’nin onur konuğu olduğu MIPIM Fuarı sırasında gerçekleştirildi. Başbakan Yardımcı Sn. Ali Babacan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Kadir Topbaş standımızı ziyaret ederek, bizleri onurlandırdılar.

MIPIM-2013

25 yıldır her yıl artan katılımcı sayısı ile MIPIM dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olarak kabul ediliyor. Her yıl Mart ayında Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen fuara, 25 yıla varan uluslararası deneyimi ile PY de düzenli olarak katılıyor. Pek çok uluslararası firmanın Türkiye ile ilgili yatırım kararlarının gerçekleştiği fuar kapsamında Türkiye 2 yıldır Onur Ülkesi olarak yer alıyor.

PY Uluslararası Danışmanlık A.Ş. MİPİM’DE

MIPIM’de Türk Teknik Müşavirlik sektörünü düzenli olarak temsil ediyoruz. Organizasyon kapsamında, uluslararası ilişkilerin yanı sıra fuara katılan çok sayıdaki Türk firmasının da birbirleri arasında daha yakın ve verimlilik esasına dayalı yeni ilişkiler geliştirdiklerine inanıyoruz.

PY Uluslararası Danışmanlık A.Ş. Fuar’da kendi kurumsal tanıtımının yanı sıra, İşverenlerine ait ve geliştirme süreçlerinde görev aldığı çeşitli gayrimenkul projelerini de tanıtıyor.

bottom
Web Site Tasarm & Uygulama Mavi-Mart