PY Uluslararası Danışmanlık A.Ş. bünyesinde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Proje Geliştirme ve Danışmanlık Hizmetleri Bölümümüz, bu kurumsal deneyimini Mayıs 2012’den itibaren, RED Gayrimenkul Geliştirme Yönetimi A.Ş. çatısı altında paylaşmaya devam edecek. RED Gayrimenkul Geliştirme Yönetimi A.Ş.’nin kuruluş lansmanı 17. PY Günleri Etkinliği kapsamında 02 Mayıs 2012 Çarşamba günü, PY Uluslararası Danışmanlık A.Ş.’nin uygulama proje yönetimi hizmetlerini verdiği YEM Etkinlik Merkezinde gerçekleştirildi

 

Etkinlik kapsamında RED Gayrimenkul Geliştirme Yönetimi A.Ş.’yi ve faaliyetlerini Yönetim Kurulu Başkanımız Haluk Doğançay ve yeni şirketimizin yönetici ortakları Funda Karagöz Yıldırım ve Serdar Serdaroğlu tanıttılar. (Konuşma Metni için Tıklayınız)

RED Gayrimenkul Geliştirme Yönetimi A.Ş. Lansman:

Etkinliğin ana konuşmacısı olarak misafirlerimize hitap eden, Türkiye’nin önde gelen yaratıcılık ve yenilikçilik uzmanlarından Sn. Yekta ÖZÖZER, her alanda olduğu gibi gayrimenkul geliştirme sürecinde de yaratıcılık ve yenilikçiliğin önemini ve bu işe kattığı değeri vurguladı. Etkinlik, konuşma ve sunumların ardından keyifli bir kokteyl ile sona erdi.

Sn. Yekta ÖZÖZER’ in Sunum Özeti için Tıklayınız.

Misafir Konuşmacı:
Yekta ÖZÖZER, Yönetim Danışmanı-Yenilikçilik Uzmanı

bottom
Web Site Tasarm & Uygulama Mavi-Mart