ProjeOnline Nedir?

PY Uluslararası Danışmanlık A.Ş.’nin IT altyapısı ProjeOnline markasıyla, IBM-LOTUS Domino altyapısı kullanılarak geliştirilmiştir. Bu sistem PY Uluslararası Danışmanlık A.Ş. İstanbul Merkez Ofisinde fiber optik omurga üzerinden desteklenen Data Odasında yer alan güvenilir bir ortamda tüm Proje paydaşlarının proje bilgilerine bulundukları yerlerden gerçek zamanlı olarak erişimini sağlamaktadır.

po22po11

ProjeOnline markası altında çalışan Sanal Proje Ofisi (S-PMO), proje paydaşlarına takım işbirliğini sağlayan internet temelli bir uygulama olup, tüm proje katılımcılarının merkezi bir veri tabanı yardımıyla bulunulan coğrafyadan bağımsız, haftanın 7 günü ve 24 saat proje bilgilerine erişimini ve paylaşımını sağlamaktadır. Ve roje iletişimi, işbirliği, doküman yönetimi, proje süreç iş akışı vb. birçok işlevi gerçekleştirmektedir.

ProjeOnline yardımıyla;

  • + Herhangi bir projede görev alan takım üyeleri, güçlendirilmiş iletişim olanakları sayesinde, proje görevleri ve aktivitelerini koordine edebilir ve kaynaklarını etkin bir şekilde kullanabilir, fikirlerini kolaylıkla paylaşabilir ve online tartışmalar yapabilir.
    Bu özellik, sorunların hızlı bir şekilde tespit edilip çözülmesini, proje revizyonlarının yapılarak ilgili paydaşlara iletilmesini gecikmesiz ve düşük maliyetlerle gerçekleşmesini sağlar.
  • + ProjeOnline platformuna, projeleri izlemek için internet bağlantısı bulunan herhangi bir yerden kolaylıkla ulaşılması mümkündür.
  • + Projelerde verimliliği arttırıcı ve değer artışı sağlayan servisler ProjeOnline üzerindeki şablonlarla sağlanmaktadır.
  • + Aşağıda modellenen “Web Tabanlı Proje Yönetim Platformu” Türk inşaat ve gayrimenkul dünyasının “Yeni İş Yapma Şekli” olarak tanımlanan öncü uygulamalarından biridir.

 

projeonline_tr

bottom
Web Site Tasarm & Uygulama Mavi-Mart