Artık fiyatlara yüksek risk primi eklemek, sezgilere güvenmek, koşulları zorla kontrol altına almaya çalışmak çözüm değil! Global finans piyasalarının hızlı etkileşimi ve oynaklığı, “Finansal Risk Yönetimi”ni giderek öne çıkarıyor. Başarının sırrı “Maliyet-Kar” anlayışını, “Risk-Kar” yaklaşımına dönüştürmekte yatıyor.

Proje Yönetim A.Ş.
“Projelerinizde Finansal Risklerin Yönetimi: Risk ve Karın Optimizasyonu”

Konuşmacılar
Şafak EBESEK – Özlem TÜZ

Şafak EBESEK, Lisans eğitimini İTÜ Mimarlık Fakültesinde, Lisansüstü eğitimini İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsünde Proje ve Yapım Yönetimi alanında tamamladı. Birçok kurum ve kuruluşta proje yöneticisi, yazılım mimarı ve danışman olarak çalıştı. Proje Yönetimi, Finansal Risk Yönetimi, Bilişim Teknolojileri ve Veri Madenciliği gibi alanlarda çalıştı. Halen İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsünde Doktora çalışmasına devam etmekte, İKU de yarı zamanlı öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve çeşitli projelerde çalışmaktadır.

Özlem TÜZ, Lisans eğitimini İTÜ Mimarlık Fakültesinde, Lisansüstü eğitimini İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsünde Yapı Bilimleri Programında tamamladı. Özel sektörde üretim, planlama ve satış konularında, Risk Yönetimi, Finansal Risk Yönetimi ve Proje Yönetimi alanlarında görev yaptı. Halen İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsünde Doktora çalışmasına devam etmekte ve çeşitli projelerde çalışmaktadır.

Şafak EBESEK Sunum Dosyası

bottom
Web Site Tasarm & Uygulama Mavi-Mart