PY Uluslararası Danışmanlık A.Ş., kardeş şirketi RED Gayrimenkul Geliştirme Yönetimi A.Ş. ile birlikte 12-15 Mart tarihleri arasında Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen uluslararası MIPIM fuarına katıldı. Söz konusu etkinliğe Türk gayrimenkul sektörünün önde gelen 21 firması ile 600’den fazla Türk sektör profesyoneli katıldı.

PY_Stand_K

Bu yılki MIPIM’in özel davetli konuşmacısı Onur ülkesi Türkiye Başbakan Yardımcısı Sayın Ali Babacan idi ve konuşmasını takiben Türk firmalarının standlarını ziyaret etti. Sayın Babacan, konuşmasında Türkiye’nin bugünün iş dünyasındaki yeni rolünü vurguladı ve uluslararası yatırımcıları yatırım kararlarını Türkiye için vermeye davet etti.

Ali_Babacan-5K

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş’da MIPIM’i ziyaret eden önemli kamu otoritelerinden biri idi ve ilk gün Türk Pavyonunun açılışını gerçekleştirdi.

Kadir_Topbas-PY_K

PY Uluslararası Danışmanlık A.Ş., fuar kapsamında, 25 yıla varan uluslararası deneyimi ile geliştirme sürecinde aktif rol aldığı 12 gayrimenkul projesini sundu.

Stand_K

Organizasyon kapsamında, Türk Proje Yönetimi sektörünü en iyi şekilde temsil ettiğimize ve kurduğumuz uluslararası ilişkilerin yanı sıra fuara katılan çok sayıdaki Türk firması  ile de daha yakın ve verimlilik esasına dayalı yeni ilişkiler geliştirdiğimize inanıyoruz.

bottom
Web Site Tasarm & Uygulama Mavi-Mart