Pazarımız

Ufa & Sterlitamak – Russia
+ Sterlitamak Ncity Shopping Center
+ Ufa Residential Development

Volgagrad – Russia
+ Lukoil OnShore Terminal

Moskova – Russia
+ Arkadia Business Center
+ Capital Towers
+ Rasen Mercury Tower
+ Festival Mall
+ Tobtim Logistic Center

Skopje – Macedonia
+ MCT-Ilinden Land Development

Ashgabat – Turkmenistan
+ Enerji Hatları

Bucharest – Romania
+ Land Development

Girne – North Cyprus
+ Port Cyprium Development

Minsk – Belorussia
+ President Hotel

Almaty – Kazakhstan
+ Olympic Village

Amman – Jordan
+ Samarah Dead Sea Resort

Dar-es-Salam – Tanzania
+ NHCT Kawe Uptown City Master Plan

Tripoli, Zawia – Libya
+ LIVIS Libya Motor Vehicle Inspection System Development

Alger – Algeria
+ Multi-Use Complex

Tunis – Tunisia
+ Free Trade Zone

Baku – Azerbaijan

+ Dreamland
+ RamStore
+ CityStar
+ Roseville
+ Baku Bulvar

Rusya Federasyonu ve Bağımsız Ülkeler (Belarus, Ukrayna)
PY Uluslararası Danışmanlık A.Ş.’nin köklerinin dayandığı Proje Yönetim A.Ş. 2000 yılından itibaren uluslararası projeler için davet almaya başlamıştır. PY yurt dışına, TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği)’nin ülke ihracatını geliştirme hedefi çerçevesinde TIM (Türkiye İhracatçılar Birliği) ile ortak kurduğu TOBTIM Uluslararası Ticaret Merkezleri A.Ş.’nin Moskova’da planladığı Arkadia Alışveriş ve İş Merkezinin proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri ile ilk adımını atmıştır. Ardından, Moskova’da uluslararası Türk müteahhitlik kuruluşlarının ve yerel yatırımcıların pek çok gayrimenkul geliştirme projesinde görev almış ve hizmetlerini komşu ülkeler olan Belarus ve Ukrayna’ya genişletmiştir. PY’nin çalışmaları halen, Moskova Ufa, Sterlitamak gibi şehirlerde aktif olarak devam etmektedir.

Turki Cumhuriyetler (Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan)
PY’nin yurtdışındaki ilk yasal ofisi 2007 yılında Azerbaycan’ın Baku kentinde ülkenin önde gelen Türk ve Azeri yatırımcılarına ait Dream Island, StarCity ve Roseville projelerine ayni anda başlamasına bağlı olarak kurulmuştur.

Orta-Doğu (Ürdün, Irak)
PY’nin Orta-Doğu pazarında üstlendiği ilk projesi Dubai merkezli Emaar firmasının, Ürdün’ün Ölü Deniz kıyısında geliştirdiği Samara Villa ve Otel Projesi olmuştur. 2007 yılında inşaatına başlanan proje seçimi PY tarafından yapılan bir Türk Müteahhitlik kuruluşu tarafından gerçekleştirilmiştir. Bölgedeki sıcak politik gelişmeler nedeniyle, PY’nin yakın coğrafyadaki faaliyetleri geçici olarak durdurulmuştur. PY’n yakın vadedeki hedefleri arasında Katar ön sırada gelmektedir.

Afrika Ülkeleri (Tanzanya, Etiyopya, Cezayir, Tunus, Libya)
PY, TC Hükümeti ve Ekonomi Bakanlığının Türk teknik müşavirlik sistemini destekleme kararına bağlı yayınladığı yönetmelik çerçevesinde, Tanzanya, Etiyopya, Cezayir, Tunus, Libya gibi Afrika ülkelerinde 2008 yılından itibaren pazar geliştirme çalışmalarına başlamış ve bu ülkelerde çeşitli pazar araştırma, fizibilite ve master planlama çalışmaları yürütmüştür. Kuzey Afrika ülkelerinde başlayan Arap Baharı hareketi nedeniyle sekteye uğrayan çalışmalar, politik durumun stabilize olmasına bağlı olarak yeniden başlayacaktır.

Balkanlar (Romanya, Makedonya, Arnavutluk)
Eski Yugoslavya’nın dağılması ve yeni kurulan bazı ülkelerin AB üyeliğine kabul edilmesiyle Balkan ülkeleri 2004 yılından itibaren PY’nin hedef pazarları arasına girmiştir. Makedonya’nın başkenti Üsküp ve Romanya’nın başkenti Bükreş’de çeşitli fizibilite ve master planlama çalışmaları gerçekleştirilmesini takiben Arnavutluk ve Sırbistan PY’nin kısa vadede proje geliştirmek üzere çalışma yaptığı ülkelerdir.

bottom
Web Site Tasarm & Uygulama Mavi-Mart