Kardeş şirketimiz RED Gayrimenkul Geliştirme Yönetimi A.Ş., Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan Kentsel Dönüşüm Programı kapsamında yurt içi ve dışı bilgi ve deneyimlerini paylaşmak üzere uluslararası danışmanlık firması EGIS International ile bir stratejik işbirliği anlaşması imzaladı.
egis RED

RED A.Ş. ve EGIS International’in vereceği hizmetler; kurumsal kapasite geliştirme, master planlama, mühendislik, altyapı, proje yönetimi, proje finansmanı ve denetim alanlarında ve merkezi ve yerel yönetimler ile özel sektör yatırımcılarına yönelik olacak.

   

2004 yılında Zeytinburnu Deprem Odaklı Kentsel Dönüşüm Pilot Projesi kapsamında İBB’ye danışmanlık hizmeti vermeye başlayarak sektöre giriş yapan RED A.Ş. yeni yasal düzenlemenin 2012 yılında yayınlanmasıyla birlikte merkezi ve yerel yönetimler ile özel sektör kuruluşlarına bu konuda en gelişmiş anlamda danışmanlık hizmeti sunmaya devam ediyor.

12.000 mühendis ve mimar çalışanı ile kentsel dönüşüm, mühendislik ve altyapı konularında bir dünya devi olan EGIS, dünyada Paris ve Lyon kentleri ile Moskova kentlerinin kentsel dönüşüm master planlama çalışmalarını gerçekleştiren kuruluş olarak tanınıyor.

bottom
Web Site Tasarm & Uygulama Mavi-Mart